• Головна
  • Новини
  • Розширення горизонтів: нова філія компанїї «Бетта» у Львові готова до якісного обслуговування клієнтів

Розширення горизонтів: нова філія компанїї «Бетта» у Львові готова до якісного обслуговування клієнтів

04 жовт. 2022

В часи складних випробувань для нашої країни гарні новини - як ковток свіжого повітря. Ми регулярно перевіряємо мессенджери і радіємо, коли наші захисники крок за кроком повертають рідну землю або вдалося визволити із полону наших бійців.

Розширення горизонтів: нова філія компанїї «Бетта» у Львові готовий до якісного обслуговування клієнтів

Але перемоги є й на інших фронтах. З початку війни наша країна бореться не тільки з військовими, а й з економічними викликами, саме тому компанія «Бетта» працює. Ми продовжуємо забезпечувати українські роздрібні магазини товарами групи FMCG та підтримуємо економіку країни.

Працює наш головний офіс, та інтернет-магазин – shop.betta.ua. А тепер гарна новина: незважаючи на напружену ситуацію в країні, компанія Бетта запустила філію у Львові з власним складом і великим асортиментом продукції!

А це, в свою чергу, нові можливості для наших клієнтів західних регіонів – швидка та якісна відгрузка товарів та можливість приїхати і подивитися товар.

«Колеги, хочу вам сказати: Дякую! За те, що ми сьогодні максимально згуртовані і відповідальні. Дякую за вашу підтримку, допомогу, за щоденне наближення нашої перемоги. Я бажаю нам успіхів, процвітання, росту, розвитку, підкорення нових професійних вершин. Разом до перемоги! Слава Україні! Героям Слава!»- керівник компанії «Бетта», Осанна Галоян.