• Головна
  • Новини
  • Біжи, «Бетта», біжи! 27 благодійний «Пробіг під каштанами»

Біжи, «Бетта», біжи! 27 благодійний «Пробіг під каштанами»

27 трав. 2019

Вчора, на Майдані Незалежності, пройшов 27 «Пробіг під каштанами» – традиційний весняний благодійний захід, який вже не перший рік об’єднує любителів активного відпочинку та небайдужих, усвідомлених громадян.

Пробіг під каштанами"Пробіг під каштанами" – спортивно-благодійна акція в Україні, яка відбувається щорічно, починаючи з 1993 року. Пробіг став одним із масштабних заходів, що пройшли у столиці в День Народження Києва.

Пробіг під каштанами«Бетта» як соціально відповідальна компанія, з радістю прийняла участь у благодійному пробігу, подолавши  відстань 5 км. Шалений драйв та фантастична атмосфера заходу надихають на нові звершення. Не можливо передати ті емоції, які відчуваються у натовпі: це і прагнення до перемоги, і бажання робити цей світ кращим, і єдність команд!

Пробіг під каштанами«Такі заходи дужі важливі для нашого суспільства, адже вони несуть у собі добру місію – допомогу тим, хто її найбільше потребує. Дуже приємно усвідомлювати, скільки небайдужих людей нас оточує. Бачити счасливі посмішки на обличчях, стояти пліч опліч зі своєю командою та тисячами однодумців,  чути у натовпі вигуки тих, хто біжить: «Героям Слава», відчувати стук свого серця, що переповнене радістю, любов’ю та гордістю за своїх співвітчизників – це ті моменти життя, які надихають, вселяють в серця віру у краще та щасливе майбутнє», – говорить керівник компанії «Бетта» Осана Галоян.