Шановні партнери та клієнти!

20 бер. 2020

Сьогодні в Україні ми проживаємо непростий період життя: вірус COVID-19 серйозно вплинув як на всі бізнес-процеси, так і на побут кожного українця. Але від кожного із нас залежить вихід із цієї складної ситуації здоровими, сильними та згуртованими.

Як соціально відповідальний бізнес ми розуміємо необхідність карантину для якнайшвидшого закінчення пандемії короновірусу. Тому в компанії «Бетта» ми запровадили низку превентивних заходів:

 

  • усі співробітники проінформовані щодо розпізнавання симптомів короновірусу, способів самозахисту, алгоритму дій при взаємодії з хворими;
  • більша частина наших співробітників працюють дистанційно. Таким чином ми намагаємося максимально захистити їх від можливої загрози зараження;
  • служба логістики продовжує працювати в штатному режимі, ваші замовлення обробляються та здійснюється доставка товару;
  • співробітники, що відповідають за доставку товару, оснащені дезінфекторами, захисними масками, рукавичками. Усі без винятку проходять первинний огляд і не допускаються до роботи у разі погіршення самопочуття;
  • посилені заходи дезінфекції в приміщеннях офісу та складу.

Усі поточні поставки будуть виконуватися в штатному режимі і терміни реалізації не постраждають. Ми прикладаємо до цього максимум зусиль.

Ми робимо і будемо робити все можливе, щоб зберегти робочі місця, виповнити наші домовленості з партнерами та клієнтами і забезпечити необхідними товарами наших споживачів.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо вистояти та стати сильнішими. Наша сила – в згуртованості та спокої, в обізнаності, готовності мобілізуватись та допомогти тим, хто поруч. Ми все зможемо!

З повагаю та побажанням здоров’я, директор компанії «Бетта» Осанна Галоян.