• Головна
  • Новини
  • Український #Trashtag: команда «Бетта» на варті чистоти і порядку!

Український #Trashtag: команда «Бетта» на варті чистоти і порядку!

18 бер. 2019

Компанія «Бетта» підтримала челлендж #Trashtag і прийняла виклик. У суботу, 16.03.2019р. одне із озер Оболонського району стало чистішим!

Великий Гете казав: «Якщо кожен із нас підмете прямо під своїми ногами - чистим стане увесь світ». У цьому висловлюванні закладений величезний сенс, актуальний за часів високих технологій, масштабних виробництв, споживацтва і, відповідно, величезної кількості різноманітних відходів, що забруднюють нашу планету і наближають глобальне потепління.

Захист і збереження навколишнього середовища є однією з найбільш важливих проблем, що стоять сьогодні перед людством. Сміття стало серйозною проблемою у сучасному світі. Згідно зі звітом, опублікованим в журналі Nature (авторитетний загальнонауковий журнал, Великобританія), проблема сміття або твердих відходів сьогодні має жахливі світові масштаби.

До кінця цього століття (2100 року) сміття буде збиратися зі швидкістю 11 мільйонів тонн в день у всьому світі, що більш ніж в три рази перевищує сьогоднішній рівень. Це означає, що виробництво сміття, яке в 2010 році складало 3,5 млн. тонн в день, до 2025 року складе 6 млн. тонн в день.

Будь-яка ініціатива, спрямована на боротьбу із забрудненням навколишнього середовища - це маленький внесок людства в запобігання катастрофи і створення щасливого і чистого майбутнього для себе і своїх дітей.

«Бетта» соціально-відповідальна компанія, і ми сподіваємося, що це не останній такого роду суботникВ Україні, на жаль, проблема утилізації сміття не закрита. Щорічно кожен житель країни виробляє близько 330 кг. сміття, а на полігони і незаконні звалища звозять по 10 млн. тонн побутових відходів. Радує, що на сьогоднішній день питання утилізації та переробки сміття хвилюють людей все більше, так, наприклад, в Києві з недавнього часу функціонують станції зі збору та переробки сміття, а також встановлені сміттєві контейнери нового зразка для правильного сортування сміття.

За часів високих технологій і соціальних мереж навіть один позитивний досвід може перетворитися на вірусний - в соціальних мережах з кожним днем ​​активно набирає обертів всесвітній екологічний флешмоб - челендж під тегом #Trashtag, що зародився в 2015 році і став популярним лише через 4 роки.

Cенс простий, але в той же час дійсно значимий для навколишнього середовища. Активісти і небайдужі, усвідомлені люди з різних куточків земної кулі очищають конкретну ділянку від сміття і бруду, викладаючи фотозвіти «до» і «після» виконаної роботи.

«Важливо не тільки усвідомлювати проблему забруднення навколишнього середовища, а й вживати заходи для поліпшення ситуації. Челлендж #Trashtag дав нам зрозуміти, що навіть маленький внесок в загальну справу - важливий і значущий крок на шляху до кращого майбутнього. Завдяки проведеному дню за актуальним і корисним заняттям, наша команда стала ще більш згуртованою і усвідомленою. «Бетта» соціально-відповідальна компанія, і ми сподіваємося, що це не останній такого роду суботник. З радістю будемо брати участь в різних заходах, спрямованих на турботу про навколишнє середовище », - коментує керівник компанії «Бетта» Осанна Галоян.

викладаючи фотозвіти «до» і «після» виконаної роботи