VEIRO. Новий бренд в портфелі компанії «Бетта».

05 жовт. 2020

Жовтень для компанії «Бетта» почався продуктивно – ми провели аналіз споживчого попиту за останні півроку і вирішили розширити портфель товарами групи FMCG (споживчі товари, що швидко обертаються). Асортимент поповнився новою торговою маркою «Veiro», що виробляє паперову санітарно-гігієнічну продукцію для домашнього використання.

VEIRO. Новий бренд в портфелі компанії «Бетта».

«Veiro - це лінійка високоякісних гігієнічних виробів компанії «Сиктивкар Тіссен Груп»,  сертифікованих FSC (Forest Stewardship Council - неурядова, некомерційна організація, яка була заснована в 1993 році групою екологічних організацій, лісових компаній, трейдерів та лісових профспілок).

Основа філософіії бренду - турбота, свіжість, здоров'я, чистота і догляд - саме ці цінності уособлюють сьогодні вироби, що випускаються під торговою маркою «Veiro». Бренд вперше був представлений на ринку в 2005 році, а в 2015 році компанія провела редизайн: логотип Veiro отримав сучасний вигляд, а символ бренду – кролик – став в'язаним, пухнастим та сміливим.

Асортимент паперової продукції ТМ «Veiro» складається з туалетного паперу і паперових рушників, що мають високі поглинальні властивості, сучасний дизайн та оптимальне співвідношення ціни і якості.
Ще одна важлива особливість бренду «Veiro» - використання для виготовлення всієї своєї продукції як целюлози, так і переробленої сировини, що однозначно буде до смаку еко-прихильникам та всім небайдужим до навколишнього середовища. Компанія «Сиктивкар Тіссен Груп» купує целюлозу тільки у тих виробників, які ведуть активне лісове господарство та особисто переконується, що їх целюлоза отримана з відповідальних джерел завдяки Бореальній платформі WWF. Обираючи продукцію «Veiro», ви зберігаєте ліси і природне розмаїття для майбутніх поколінь.

За допомогою регулярного вивчення потреб споживача та нішевих інновацій, забезпечення полиць українських супермаркетів і магазинів якісними продуктовими рішеннями і постійного розширення асортименту, компанія «Бетта» прагне задовольнити найвимогливішого споживача і завжди тримати руку на пульсі.

Замовляйте новинки в інтернет-магазині https://shop.betta.ua/